VIP – limuzyny na imprezę!

Tutaj zapytasz o limuzyny na imprezę do Luny, ale i nie tylko! Możemy podstawić luksusowe pojazdy pod dowolny adres w Holandii, Belgii i Niemczech i zabrać Was w dowolnym kierunku!
Oferujemy luksusowe limuzyny na 8 lub 14 a nawet 16 pasażerów, które prowadzą licencjonowane firmy z zatrudnionymi zawodowymi kierowcami. Do każdej limuzyny dorzucamy gratis szampana i napoje lekkie. Limuzyny do Luny, ale i nie tylko! Zapytaj bez zobowiązań.

Zamów limuzynę do Luny

To ekskluzywne rozwiązanie dla imprezowiczów z górnej półki, którzy chcą zapewnić bliskim i sobie niesamowite wspomnienia na ważne w życiu momenty. Limuzyny są idealne na wieczory panieńskie/kawalerskie czy nawet na wesela, chrzciny, urodziny albo jako (nie)zwykły prezent!

I wbrew pozorom to nie jest takie drogie jak moze sie wydawac!
Limuzyna wynajęta na krótsze trasy może być dla Ciebie już od ok €27 za osobę! Czyli często tańsza niż nawet zwykłe taxi, a z Brukseli wychodzi za osobę €5 taniej niż nawet pociągiem!

Dodatkowo fotograf zapewni specjalna uwage i extra zdjęcia pamiątkowe podczas przybycia do klubu.
Kolejna zaleta jest to, że jeśli chcecie zaoszczędzić to możesz zamówić u nas powrotnego busa z LUNAGTI. Wypełnij formularz i przekonaj się o tym.

Wymagana jest rezerwacja przynajmniej 7-10 dni wcześniej, ale z tak krótkim wyprzedzeniem rabaty nie będa maksymalne. Optimum to rezerwacja na przynajmniej 1-2 miesiące wcześniej, bo wlasnie wtedy mozemy przypisac Tobie nnnajlepsze rabaty! Limuzynę można wynająć na podróż w 1 (wtedy organizujemy powrót busem) lub w obie strony limuzyna, ale to jest nieco droższe. Taryfikacja rozpoczyna się kiedy auto wyjeżdża z garażu i kończy się kiedy auto wraca do niego z powrotem. Przy wynajęciu na ponad 5 godzin przewidziane są super-atrakcyjne rabaty.

Poważnie zainteresowani? Proszę wypełnić ten niezobowiązujący formularz a będziemy mogli przygotować ofertę na miarę Twoich potrzeb:

Wyslij zapytanie a wkrotce oddzwonimy:

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Numer telefonu (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Data przejazdu (wymagane)

  Miasto startu (wymagane)

  Preferowany typ auta: (Hummery to najkorzystniejsza oferta)

  Okazja:

  Treść zapytania:

  Oswiadczam, ze zgadzam sie z zasadami polityki prywatnosci lunagti.com